System Ratalny

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejetrowana w systemie MediRaty (MEDICAL FINANCE GROUP S.A.). MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania (pożyczka medyczna) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania domowego budżetu. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).
  • Kalkulator rat pokazuje wartości prognozowane.

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  • Firma Genom ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem.
  • Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
  • Pacjent, który zaakceptował ofertę, otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
  • Po podpisaniu umowy środki finansowe są przekazywane na konto firmy GENOM, która realizuje zamówienie Pacjenta.
  • Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku online za pośrednictwem Internetu, bezpiecznie i komfortowo. E-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h).

ELEKTRONICZNY SYSTEM SKŁADANIA WNIOSKÓW
Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu, może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRaty.

Weryfikacja z Konsultantem
Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRaty, to może skontaktować się telefonicznie:  801 000 265 lub 22 266 83 70 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 lub przesyła prosty formularz zgłoszeniowy (imię, nazwisko, e-mail, nr tel.)
www.mediraty.pl, aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze.

Genom Sp. z o.o. Sp.k.

Al. Armii Krajowej 10B/3;  50-541 Wrocław 

NIP 8992764241

Regon 361062910

Telefony:   stacj. (+48) 71 360 41 44;     kom. (+48) 515 064 756

E-mail info@genom.com.pl

Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek   9:00 - 16:00