Menu strony

Strona główna

O nas
Genom - Diagnostyka Medyczna ➜

Firma Genom od 2003 roku stanowi centrum kompetencyjne, gdzie w sposób funkcjonalny zajmuje się zdrowiem pacjentów, od przeprowadzenia celowanej diagnostyki po opracowanie indywidualnych zaleceń w różnych zaburzeniach. Dodatkowo, unikalna logistyka dzięki której próbki docierają do analizy w możliwie najkrótszym czasie, jest gwarantem wiarygodnego wyniku. U nas każdy znajdzie pomoc jakiej potrzebuje w zakresie zaburzeń gastroenterologicznych, metabolicznych, endokrynologicznych, obciążeń toksykologicznych oraz biomedycznego wsparcia autyzmu.

Specjalistyczne badania laboratoryjne

Współpracujemy z laboratoriami stanowiącymi światową czołówkę w diagnostyce medycznej, dzięki czemu otwieramy możliwość dostępu do testów medycznych niedostępnych w Polsce. Oferowane przez nas badania przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych technik laboratoryjnych, a ich jakość pozwala na wykrycie przyczyn zaburzeń, które wcześniej pozostały nierozpoznane oraz na wprowadzenie działań prewencyjnych. Ponadto, każdy wynik opatrzony jest przez lekarzy z laboratorium, szerokim komentarzem oraz wskazówkami terapeutycznymi, co umożliwia podjęcie odpowiedniego leczenia. Dodatkowym wsparciem terapii rozpoczętej na podstawie wyników badań, może być program żywieniowy ułożony przez dietetyka i praktyka medycyny funkcjonalnej Firmy Genom.

Wygoda i oszczędność

Atutem skorzystania z naszej oferty jest usługa “door to door”, czyli bezpośrednie dostarczenie zestawu do badania oraz odbiór pobranej próbki od Klienta i jej transport do laboratorium. Dzięki takiemu dogodnemu rozwiązaniu, Klient nie musi dodatkowo organizować transportu (kurier / osobisty dowóz materiału) na własną rękę, gdyż jest to wliczone w koszt badania. Ponadto cena zawiera również tłumaczenie wyników badań na język polski. Pozwala to Klientowi, nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także czas własny, który trzeba byłoby poświęcić na całą organizację. W przypadku wystąpienia problemów z transportem, gwarantujemy ponowną wysyłkę próbki bez dodatkowych kosztów dla Klienta.

Profesjonalna obsługa klienta

Rozmowa z naszym konsultantem zapewnia profesjonalną opiekę merytoryczną, obejmującą wszystkie etapy związane z wykonaniem badania, od przygotowania do badań, składu zestawów pobraniowych, pobierania próbek oraz organizacji ich transportu. Świadczymy także bezpłatne usługi doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej diagnostyki do występujących dolegliwości oraz omówienie wyników w ramach wykonanych badań. Usługa naszego doradcy dietetycznego, poza indywidualnie ułożonym programem żywieniowym, obejmuje także szerokie spektrum porad związanych z dietą i stylem życia.

Efekty naszej pracy

W trakcie wieloletniej działalności naszej Firmy, pomogliśmy już tysiącom naszym Klientom poznać przyczyny ich dolegliwości i je pokonać. Wycofanie lub znaczna redukcja objawów u pacjentów (również dzieci) jest tego najlepszym przykładem. Klienci, zadowoleni z efektów zastosowanej terapii, chętnie polecają Firmę Genom rodzinie i znajomym.