Jeśli mają Państwo pytania dotyczące badań lub procedury wysyłkowej, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym konsultantem: 71 360 41 44, kom. 515 064 756 (Pn. - Pt. 9:00 - 16:00), info@genom.com.pl.


1. Przed wykonaniem badania zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów zamówienia, a także do zapoznania się z Procedurą Zamawiania Badań.

2.  Aby dokonać zamówienia badania bez wychodzenia z domu, należy przesłać do nas mailowo, wypełniony Formularz Zgłoszeniowy i uiścić opłatę za badanie.

3. Po otrzymaniu opłaty, na wskazany w formularzu adres, przesłany zostanie dedykowany zestaw pobraniowy.

4. Każdy zestaw zawiera instrukcję pobrania próbki oraz elementy niezbędne do zapakowania i właściwego transportu materiału biologicznego. Większość badań umożliwia pobranie materiału samodzielnie, bez wychodzenia z domu. Po zapoznaniu się z instrukcją należy we wskazany w instrukcji sposób pobrać materiał do analizy.

5. W ustalonym dniu wysyłki zbiorowej (aktualne terminy znajdują się na stronie głównej), zamówiony przez nas kurier, przyjedzie do Państwa po odbiór pobranej próbki.

6. Odebrana przez kuriera próbka zostanie przekazana do jednego ze specjalistycznych laboratoriów zagranicznych.

7 W laboratorium specjalści wykonują analizę z otrzymanych próbek.

8. Lekarze laboratorium przygotowują interpretację wyników, odpowiedni komentarz oraz zalecenia terapeutyczne. W zależności od rodzaju badania czas oczekiwania na wyniki wynosi 2-4 tygodnie.

9. Komplet wyników w wersji oryginalnej oraz w wersji polskojęzycznej przesyłamy drogą mailową.
 

Obserwuj Genom w mediach społecznościowych

Genom Sp. z o.o. Sp. k.

Al. Armii Krajowej 10B/3;  50-541 Wrocław 

Telefony:   stacj. (+48) 71 360 41 44;     kom. (+48) 515 064 756

E-mail info@genom.com.pl

Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek   9:00 - 16:00