Konsultacje

lek. med. Monika Królińska

Ukończone studia medyczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po otrzymaniu dyplomu, rozpoczęcie stażu lekarskiego w Norwegii w Sørlandet Sykehuset w Arendal (interna oraz chirurgia) oraz w przychodni w mieście Åmli (medycyna rodzinna), gdzie zostało zdobyte niezbędne w pracy lekarza doświadczenie.

Zdrowe odżywianie, będące jednym z zainteresowań, a także problemy z alergiami w najbliższej rodzinie były motywacją do zgłębiania wiedzy z zakresu dietoterapii – „W klasycznej medycynie brakowało mi nieco całościowego spojrzenia na człowieka i nacisku na zapobieganie chorobom. To, jak bardzo jedzenie ma wpływ na nasze zdrowie, pomaga przeciwdziałać chorobom, utrzymywać je w kontroli, a nawet leczyć, jest dla mnie niezwykłe.”

2 lata temu, w celu poszerzenia wiedzy oraz kompetencji, rozpoczęcie studiów na kierunku dietetycznym, które obecnie są kontynuowane.

Główne obszary zainteresowań: alergie pokarmowe, choroby związane z jelitami i mikrobiotą jelitową, fitoterapia jako metoda lecznicza.

 

Kontakt

lek. med. Monika Królińska
Kom. 798 700 093
Konsultacje: poniedziałek-piątek: 10:00-13:00
E-mail: konsultacje.genom@gmail.com

mgr Alicja Badowska

Pedagog specjalny z ponad 20-letnim stażem pracy z dzieckiem niepełnosprawnym (Przedszkole Specjalne oraz Ośrodek dla dzieci z Autyzmem). Brała udział w licznych szkoleniach, w tym videotrening komunikacji, ACC i inne.

Od 16 lat - kierownik Ośrodka Alfa-Aridani, który jako jedyny w Polsce proponuje całościowe podejście do zaburzeń rozwojowych łącząc terapię psychologiczno-pedagogiczną z podejściem biomedycznym.

Od momentu utworzenia Ośrodka – stała współpraca z lekarzem pediatrą, specjalistą od zaburzeń metabolizmu i zaburzeń rozwojowych, dr Brigitte Esser.

Od trzech lat - również doradca dietetyczny, regularnie uczestniczący w szkoleniach dotyczących diagnostyki i terapii układu pokarmowego.

W proponowanych planach terapeutycznych, pisanych na podstawie wyników badań, wywiadu oraz innych dostępnych informacji, wykorzystuje długoletnie doświadczenie w pracy w Ośrodku, szczególnie w terapii biomedycznej.

 

 

Kontakt

mgr Alicja Badowska
Kom. 571 473 845

Konsultacje: poniedziałek-piątek: 12:00-19:00
E-mail: genom.dieta@gmail.com 

Obserwuj Genom w mediach społecznościowych

Genom Sp. z o.o. Sp. k.

Al. Armii Krajowej 10B/3;  50-541 Wrocław 

Telefony:   stacj. (+48) 71 360 41 44;     kom. (+48) 515 064 756

E-mail info@genom.com.pl

Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek   9:00 - 16:00