Chelatacja

Chelatacja to metoda (proces) mająca na celu usunięcie metali ciężkich z organizmu.

Mimo wielu wątpliwości stosowana jest u osób po aktualnej ekspozycji bądź z podejrzeniem przewlekłego obciążenia metalami ciężkimi takimi jak: ołów, rtęć i arsen. Dość często problem ten dotyczy osób z zaburzeniami rozwoju.

Depresja

Wg WHO - Światowej Organizacji Zdrowia, depresja stanowi istotny i rozpowszechniający się problem zdrowotny.

Intensywność zaburzeń psychicznych w depresji znacznie przewyższa występujące na co dzień reakcje nastroju albo stany emocjonalne. Schorzeniu temu często towarzyszy stygmatyzacja, co znacznie utrudnia właściwe rozpoznanie i leczenie.

Autyzm - Wsparcie Terapii

Autyzm jest zaburzeniem rozwoju, diagnozowanym zwykle we wczesnym dzieciństwie. Jest często określany jako zaburzenie spektralne, co oznacza, że objawy mogą być bardzo różnorodne. Objawy te, to najczęściej izolacja społeczna, brak intencji komunikacyjnej, zaburzenia rozwoju mowy, zaburzenia nastroju, stereotypowe zachowania, może wystąpić także agresja i autoagresja. 

Oś Stresu (HPA) a Odporność

Obecnie cały świat stara się walczyć z COVID-19 i prawie niemożliwym jest uniknięcie poczucia lęku. Podczas gdy papier toaletowy, środki do dezynfekcji rąk i jedzenie są masowo wykupywane ze sklepów, a wydarzenia publiczne odwoływane, wielu zwraca się do swoich lekarzy o wskazówki w tym czasie niepewności i lęku o zdrowie swoje i najbliższych.

Obserwuj Genom w mediach społecznościowych

Genom Sp. z o.o. Sp. k.

Al. Armii Krajowej 10B/3;  50-541 Wrocław 

Telefony:   stacj. (+48) 71 360 41 44;     kom. (+48) 515 064 756

E-mail info@genom.com.pl

Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek   9:00 - 16:00